Yıldızname Baktırmak İstiyorum

Ben hakikaten gereksinimi olanlar amaçlı bedava yıldızname bakımı yapıyorum, sizde  yıldızname baktırmak isterseniz en kısa zamanda size yıldızname bakımı yaparım. Yıldızname ile ilgili tüm heyecan ettiklerinizi bana yazabilirsiniz. Bu makalemi okumaya aynı ritimde devam edecekseniz size bu makalemde yıldızname nedir? kaç tür yıldızname bakımı vardır? Yıldızname bakımı ne türlü yapılır benzeri sorularınıza yanıt vereceğim.

Yıldızname esasında tek kitap isimidir. Tek Sürü evvelki çağlara dayanan yıldızların hareketlerinin birey üzerindeki etkilerini inceleyen ilim yıldızname ilmidir. Peki şayet aklınıza şu soru gelebilir. Evrende yıldızlar ve gezegenlerin hakikaten etkileşimleri insanoğlu üstünde etki eder mi? Bu problemin yanıtını tanımlamak amaçlı önce belli bir süre uzay bilimleri bilmeniz gerekir.

Size şu biçimde anlatamaya çalışayım. Evrende var meydana gelen her şeyi yaratan maddedir. Maddenin en minik parçacıkları atomlardır. Evrende var meydana gelen tüm atomlar tüm canlıları ve yıldızları özetle tüm tek evreni yaratan atom altı dediğimiz elektronlardan ortaya çıkar.

Daha sıkı kavramanız amaçlı size şu şekilde tek misal vereyim. Esasında evren tek tüm şeklinde davranış eder ve birbirleri ile etkileşim halindedir. Elinize tek madde aldığınızda o maddeye belli tek kuvvet uygularsanız bu kuvvet esasında aşamanın her kapsamında benzer biçimde hissedilir.

Bu yüzden yıldızları ve evreni tek sürü uzak olarak düşünmeniz sizi yanıltır. Evreni tek tek işlek benzeri düşünün. Bu birey beyninin kavrayamayacağı tek gerçektir. an itibariyle kuantum fiziği ile bu gerçek biyolojik olarak ispatlanmıştır.

Yıldıznameyi tanımlarken gökyüzündeki yıldızlardan laf etmiştik. İşte bu gökyüzündeki yıldızların evrendeki tüm hareketleri konumları ve tutumları birey üstünde amaç etmektedir. İnsanın davranışını tespit eden her birşey evrende saklı tek madde olarak bulunur.

Sizin yıldıznamenize bakılırken yıldızların konumları asal alınarak hesaplamalar dahilinde size ilişkin meydana gelen ruh halinizin haritası çıkarılır. Biz bunun için yıldızname diyoruz.

Yıldızname ile ilgili heyecan ettiklerinizi bana telefon ile arayarak soru sorabilirsiniz.