Ücretsiz Yıldızname

İnsanlar çoğu zaman değişik şeylere merak duyarlar. Bu kimi zaman fal olurken kimi zaman büyü olabilir. Bu sayede gelecekten haber aldığına inanarak hayatını o çerçevede yaşamaya devam eder ve belki de sıkıntılar ile karşılaşacaktır. Ama yine herkesin de bildiği çok çok eski zamanlara dayandığı bir tür fal vardır. Bunun adı ise yıldızname falıdır. Yıldızname hakkında şeylere bu yazıdan ulaşabilirsiniz ve bu sayede de nasıl bakıldığını anlayabilirsiniz. Eğer doğum tarihiniz hakkında bir bilginiz yok çıkan sonuçtan emin olamayabilirsiniz. Ama doğum tarihinizden eminseniz, çıkan sonuçtan da emin olabilirsiniz.

Yıldızname bir yıldız bulma falıdır. Ebced’de denilen bu yöntem sayesinde yıldızname falına bakılır ve bir takım şeyler söylenebilir. Kişinin ve annesinin adının harfleri toplanarak 12’ye bölünür ve bundan sonra da çıkan sonuç ile karşılaştırılır. Harflerin sıralanışı da şu şekildedir;

A=1, E=5, I=10, M=4, R=8, Ü=7, B=2, F=8, İ=10, N=2, S=0, V=6, C=3, G=8, J=3, O=7, Ş=0, Y=10, Ç=3, Ğ=4, K=4, Ö=7, T=4, Z=7, D=4, H=8, L=6, P=2 ve U=7 gibidir.

Sonuçlarına da şu şekilde değineceğiz;

 1. kalır ise; Koç
 2. kalır ise; Boğa
 3. kalır ise; İkizler
 4. kalır ise; Yengeç
 5. kalır ise; Aslan
 6. kalır ise; Başak
 7. kalır ise; Terazi
 8. kalır ise; Akrep
 9. kalır ise; Yay
 10. kalır ise; Oğlak
 11. kalır ise; Kova
 12. kalır ise; Balık

Sizlerde bu şekilde yıldızname falına bakabilirsiniz.