Soğutma Büyüsü

Muhakkak ki hepimiz çevremizde birbirine sırılsıklam aşık olan çiftlerin aniden ayrıldığı, ilişkilerinin bittiğine tanıklık etmişizdir. Bu gibi durumlarda akla gelen ilk düşünce soğutma büyüsüdür. Nitekim soğutma büyüsü birbirine aşık iki sevgili, nişanlı veya evlilik düşüncesinde olan iki kişiyi ayırmak için uygulanan, uzun vadeli ve bir hayli zor bir büyüdür. Bu muazzam büyü ile kişler arasındaki bağ ne kadar güçlü olursa olsun en tez zamanda kopmaya başlayacaktır. Birbirlerinden soğumaya başlayan çiflter eninde sonunda tamamen ayrılığa kadar götürecek işi. Bu işlem  büyünün yapıldığı kişinin bilinçaltını güçlü bir manevi enerji ile etkileyip kontrol altına almakta ve kişinin tavırlarında değişliğe sebep olmaktadır.

Soğutma büyüsü genellikle kısa sürede etki eden ve hiçbir tarafa zarar vermeyen, olayların doğal bir durummuş gibi yaşanmasını sağlayan etkili bir büyüdür. Ne büyünün yapıldığı kişi nede çevresindekiler bu durumdan kuşkulanmaz, olayları tüm gerçekliği ile kuşkulanmadan kabul ederler. Eğer ki büyüyü yaptırdığınız medyum işinin ehli ise ve yeterince deneyim sahibiyse bu durumda soğutma büyüsü etkilerini en geç 2 haftaya kadar göstermeye başlayacaktır. Büyünün şiddetini arttırmak için, büyü yapılacak kişeye ait saç teli, kıl veya kirpik gibi eşya medyuma verilir ve lazım olan bütün dualar eksiksizce okunursa büyünün gerçekleşme süresi bir hayli artacaktır. Lakin sabırlı olmak ve bu durumu gönülden arzu etmek muhakkak bir şarttır.

Bu büyüyü çevrenizde sevdiğiniz insanların yaşamakta olduğu bazı ilişkilerden rahatsızlık duyuyor, size bile zarar vereceğini düşünüyor ve bu kişilerin ayrılmasının herkes için iyi bir sonuç doğuracağını düşünuyorsanız da yaptırabilirsiniz. Anlaşılacağı üzere bu büyü çok çeşitli amaçlarla kullanılabilmektedir. Bu sebepledir ki günümüzde en çok kullanılan büyüler arasında soğutma büyüsü de yer almaktadır. Dikkat edilmesi gereken son husus ise herhani bir yanlış eylemden uzak durulması, büyünün eksiz tamamlanması ve sonuca hızlı bir şekilde ulaşılabilmesi için bu konuda herkese güvenmeyip sadece ve sadece en deneyimli medyumları tercih etmeniz gerektiğidir. Kendiniz yapmayı denememeniz gerektiği gibi sahte medyumlardan da uzak durmalısınız.