Sarımsak Büyüsü

Sanal alemin de etkisi ile günden güne birçok yeni şey öğreniyoruz. Öğrenmemiz gereken en büyük noktalardan biri olan ise büyüler olarak karşımıza çıkıyor. Çünkü son zamanlarda büyü meselesi oldukça gündeme oturdu, önüne gelen herkes ki her ne kadar beceremeseler bile, büyü yapmaya çalışıyorlar. Ama yine de bizler, birçok büyüyü tanıttığımız gibi yeni öğrendiğimiz büyüleri de tanıtacağız sizlere. Mesela sarımsak büyüsünü daha önce hiç duymuş muydunuz? Bizde ilk defa duyuyoruz ve ona değineceğiz sizler için.

Bu büyü bir diş sarımsak sayesinde yapılan büyüdür. Kullanılacak malzemeler kağıt ve bir diş sarımsaktır. Dikkat etmeniz gereken bir nokta ise; kullanacağınız ürünlerin daha önce hiç bir şekilde kullanılmamış olmasıdır. İşlemler sırasında bir tütsü yakılır ve işlem bitene kadar bu tütsü bitmemelidir, buna dikkat etmelisiniz. Daha sonra bilgili hocalar tarafından yapılan o karışım ya yakılır, ya suya atılır veya serpilir. Bu kısım tamamen hocaya kalmış bir durum olarak karşımıza çıkmaktadır. Aynı zamanda bunun yenilen büyü çeşidi de vardır.

Büyünün yapılışı bu tür kıstaslardan geçerken, sizlerin de merak ettiği bir soru var evet. Neden sarımsak büyüsü yapılır, ne amaçla bu büyü kullanılır? Sarımsak büyüsü saç büyüsü şeklinde görülmektedir. Anlayacağınız üzere kötü amaçlarla kullanılır ve iki kişiyi ayırmak veya iki kişi arasında tiksindirici bir durum yaratmak için kullanılır. Elbette etkili olur, dikkat edilmelidir.