Saç Büyüsü Yüzde 100 Etkili

Erkekleri kendinize düğüm düğüm bağlantı kurmak istiyorsanız sizlere 5 bin senelik tek yöntem tanıtacağım. Bu yöntem en eskiyen büyülerden biri durumda olan saç büyüsüdür.

İlk dönem toplumlarından beri tek sürü çeşitli ülkede sayısız defa denenen bu metodun sırrı halen çözülemiyor. Bayanlar amaçlı çeşitli erkekler amaçlı çeşitli uygulanıyor fakat ikisine de”saç büyüsü” tecrübe ediyor.

Burada sizlere bayanların erkeklere yaptığı saç büyüsünü anlatacağım. Belki de tek sürü çeşitli ruhsal teolojik temelleri vardır. Nedeni Ise gösterdiği etki durumundan tek sürü az büyü bunun civarı etkilidir. Ben bu konuyu araştıran tek araştırmacıyım. Sayısız içerik okudum. Yüzlerce müzakere yaptım. Tek Sürü farklı vaziyetlere şahit oldum.

Bana sorarsanız büyü malum bağlamda “yok”. Ama isimlendirilmeyen ve tanımlanamayan o civarı çeşitli gerçeklik var ki inananlara da ” ne amaçla inanıyorsun?” demek gelmek bilmiyor içimden. Hemen anlatacağım uygulamada da sık sık hayretler içerisinde kaldım. Belki farklı tek makalede bu farklı olaylardan birkaçını anlatırım. Ama hemen gelelim saç büyüsünün ne türlü yapıldığına.
Kadın, saçından tek tel alır. Bu telin olası meydana geldiği civarı uzunca meydana gelmesine uyarı edilir. Nedeni Ise bu tele düğüm atılacaktır. Tek Takım kaynaklarda yedi düğüm benzeri ifadeler olsa da mühim durumda olan düğümlenmiş olmasıdır. Birden Çok düğüm atmak tabiki tek düğüm atmaktan iyidir. Saç teli alınır düğüm yapılır. Her düğüm atarken “Allah’ım ………….”  Şeklinde Gizli Esmaül Hüsnalar söylenir.

Düğümleme işi bittikten ardından düğüm atılmış saç teli temiz tek beze sarılır. Kare halinde sarma yapmayın. Sigara böreği biçiminde sarın. Saçı da bezin içerisinde uzunlamasına bırakın ki düğümler birbirine değmesin. Yoksa olaylar o civarı iç içe girer ki siz de neticede huzursuz olabilirsiniz.

Güneşin batımından ardından fakat zaman gece yarısına varmadan beze sarılmış saç teli toprağa gömülür. Tek 2 karış derinlik yetecektir. Fakat üst kısmına tek kaya falan bırakın ki kedi köpek benzeri hayvanlar toprağı eşeleyip saça kayıp vermesin.

Saç gömülmesi ile iş bitmiyor. Benzer gece olası meydana geldiği civarı ipe düğüm atılır. Her düğümde niyetinizi kendinize itiraf edin. Gece yarısında düğüm atmayı bırakın. Çoğalış saç büyüsü tamamlanmıştır.

Bundan ardından belli bir süre sabredin ve olacakları izleyin. İstediklerinizin ağır ağır gerçekleştiğine şahit olacaksınız.

Bu konu hakkında ek olarak ayrıntılı bilgi almak istiyorsanız bu konuyla alakalı yazılmış kitabımız da faydalı olacaktır.