Papaz Büyüsü

Papaz Büyüsü

papaz büyüsü

 

Büyü dünyasının karanlık büyü sınıfında yer alan, en sık karıştırılan ve insanların düşüncelerine direkt olarak etki eden bilinen en etkili büyülerden birisidir papaz büyüsü. Bu büyünün adında yer alan papaz kelimesi kesinlikle bu büyünün başka bir dine ait olduğu, yapılmasının günah olduğu ve uzak durulması gerektiği anlamına gelmemektedir. Pazpaz büyüsü her çeşit sonuca açıktır. Yani bu büyü hem mutluluğa ulaşmak isteyenlere hemde kötü etkilenmesi istenen kişilere uygulanabilmektedir. Bu büyü ile hem sevgililileri ayırabilir, evlilikleri bitirebilir hemde kendinize aradığınız aşkı bulabilirsiniz. En önemli noktalardan birisi ise kısa sürede sonuç göstermesidir. Papaz büyüsü etkisi altına giren bir kişide mantıklık düşünüp karar verebilme yetisi kaybolmaya başlar, çevrelerine ve kendilerine zarar vermeye başlar, işleri, sağlıkları ve arkadaşları ile olan ilişkileri kötüleşir ve sonunda kişinin her anı bir kabusa dönmeye başlar.

Papaz büyüsünün yapılabilmesi için yapılacak kişiye ait bir parçanın elinizde olması ve bu parçanın kişiye yedirilmesi-içirilmesi gerekmektedir. Fakat dikkat edilmesi gereken bir diğer husus ise bu türden büyüler Vefkler yardımı ile yapılmaktadır. Vefkleri kısaca üzerlerinde çeşitli şekiller barındıran yazılı dualar olarak açıklayabiliriz. Bu büyü herkesin yapmayı başarabileceği sıradan bir büyü değildir. İnternet üzerinden ulaşılan bir çok versiyonu bulunmaktadır fakat bu tarz bilgilere itimat edilmemelidir. Sadece işinin ehli bir medyum tarafından hazırlanan büyüler ile olumlu sonuçlara ulaşılacağı aşikardır.

Papaz büyüsü çok ağır ve ciddi bir büyüdür fakat bozulamaz bir büyüde değildir. Üzerinizde bu büyünün olduğunu düşünüyor yada bu büyünün birisi üzerinden kaldırılmasını istiyorsanız bu mümkündür. Her medyum bu büyüyü bozamaz, belki size kısa süreli zaman kazandırır ama büyünün bozulabilmesi için çok iyi bir medyuma ihtiyaç vardır.

Papaz büyüsü ile ilgili bilinmesi gereken büyük bir yanlışta bu büyünün tutması için kiliseye gidilmesi gerektiği, mumlar yakılıp, papaz duaları okunması gerektiğidir. Bu tarz gerçek dışı bilgilere inanmayınız. Gerçek medyumların yapacağı çalışmalar deneyim ve bilgi gerektirmektedir. Ayrıca bu büyü antik çağlardan beri bilindiği için büyük bir kesim tarafından güvenilir bir büyü olarak gösterilmektedir.