Papaz Büyüsü Gerçekleri

Papaz büyüsü antik çağlardan itibaren insanoğlunun en çok kullandığı en etkili ve en karanlık büyülerinden birisidir. Yapılması oldukça zor olan bu büyü sadece ilmi bilgisi yüksek medyumlar tarafından yapılmaktadır.  Papaz büyüsü birçok hoca tarafından tavsiye edilmese de yapılışı gerçekten çok zor ve tiksinç bir büyüdür.

Papaz büyüsünü halk arasında yalnızca papazlar yapabilir algısı bulunmaktadır. Bu bilgi tamamen yanlış ve hurafe bir bilgidir. Aksine papazların bu büyü ile hiç alakaları bile bulunmamaktadır.  Eğer çevrenizde bildiğiniz ilmi kuvveti yüksek olan bir medyum bulabilirseniz, papaz büyüsü yapabilir veya yapılan bir papaz büyüsünü bozabilir.

Papaz büyüsünün yapılışı ile çok değişiktir. Ay başı gelmiş bir kadının kanı ile yapılan bu büyü, Süryanice dualar eşliğinde kişileri bağlamak için kullanılır. Ay başı kanı dualar ile harmanlanarak büyü yapılacak kişinin bir şekilde içtiği bir nesnenin içerisine dökülmesi lazımdır.  Papaz büyüsünün yapımı haram ve günah kabul edilmektedir. Yapılan bir papaz büyüsünü bozmak ise, caiz kabul edilip hayırlı bir iş olarak kabul edilmektedir.