Muhabbet Büyüsü

MUHABBET NEDİR ?

Muhabbet, “Karşılıklı Sevgi”demektir, Arapça “Hubb” kökünden ciro. Aşk, kuvvetli bir muhabbettir, aşamanın yapısında, mayasında sevgi ve muhabbet vardır. Bu çekim sahasının içerisine, bir kalp taşıyan her insan girer. onun cazibesine kapılır, kâinat bu muhabbetle durur, bu aşkla yürür ve bu sevgiyle döner, bir Mevlevî gibi… Sevenler ve sevilenler fakat sevdirenin muhabbeti ve rızası altında muratlarına erebilirler.

MUHABBET BÜYÜSÜ NERELERDE KULLANILIR ?

“Muhabbet Büyüsü”, evli eşler aralarında meydana gelen huzursuzluklarda, yepyeni tanışan nişanlı eşlerin birbirine kaynaşmasında, sevgililer aralarında, gelin-kayınvalide arası geçimsizliklerde, kardeşler arası ilişkilerde, iş ve partnerlik ilişkilerinde uyumu, sevgsıkı, saygıyı, tolerans ve idrak sağlama amacını taşıyan nihai derece gösterişli bir Vefk uygulamasıdır. Toplumumuzda her ne civarı Büyü ismini taşısa da gerçekte, sevgi ve muhabbeti arttırıp, vatandaşları birbirine sevdirip, ek olarak sevinçli bir yaşama yönelttiği için dini bağlamda hiç bir sakıncasının meydana gelmediği bilinmektedir.

MUHABBET BÜYÜSÜ

İkili insan ilişkilerini, güçlendirdiği, anlaşmazlıkları ve dövüşleri sona erdirdiği için en bir sürü seçim edilen çalışmalardan biridir. Tespit Edecek bir zaman devam eden ilişkilerde bazen yıpranmalar, uzaklaşmalar, sık kritik boyuta varan tartışmalar, üstelik aylarca devam eden küslükler yaşanabilir. Taraflardan rastgele birisi bu inadını kırmazsa birliktelik nihai arama noktasına gelebilir. Kişiye özel vefk’lerle yapılmış olan bu iş, tarafların ısrarcı meydana geldiği bu inadının kırılmasını, ilişkinin ağır ağır ek olarak sıcak, ek olarak normal bir durum almasını ve aralarındaki mesafelerin kalkmasını olanağı olanağı sağlar.

MUHABBET BÜYÜSÜ NASIL YAPILIR ?

Birbiri aralarında muhabbet ağı oluşturulacak kişilere ilişkili olarak bilgilerle uygulamanın ön çalışmasına başlanır. Ek Olarak ardından hangi niyet için VEFK hazırlanacaksa bireylerin ferdi özelliklerine göre en gösterişli dua oluşturulur. Memur ruhani hizmetliler “HADİMİ”atanır. Böylelikle hazırlık tamamlanmış olur.

MUHABBET BÜYÜSÜ NASIL ETKİ EDER ?

Vefk’in taşınmaya başlanmasıyla beraber harekete geçtiğimiz enerji yoğunluğu, duanın tesiriyle çalışmaya başlar. Allah’ın izniyle, bir zaman ardından karşılıklı olarak ilişkilerde bir hararet, yumuşama ve samimiyet bulguları oluşur.

Detaylı haber ve sorularınız için lütfen bağlantıya geçiniz…