Medyumlar ve Büyüler

Büyüler genel olarak birilerini kendine bağlamak için ve aşk ilişkileri için yaptırılmaktadır. Büyü yaptırmayı kesinlikle kötü bir şey olarak görmeyin aksine büyü bir oyun çeşititir ve bu oyun içerisinde siz şah olursunuz. Karşınızdaki kişi ise mat olur. Eğer profesyonel bir medyum ile çalışırsanız bu kavramı çok daha iyi bir şekilde anlayabilirsiniz. Unutmayın; ”Büyülerin tutabilmesi için öncelikle profesyonel bir medyum arkadaşa ihtiyacınız var.”

Eğer kendinize profesyonel bir medyum arkadaş edinmezseniz hiç bir büyünüz tutmayacaktır. Büyücünüzün yapacağı tek bir hata ile birlikte tüm hayatınızın yörüngesi değişebilir ve karşınızdaki kişiyi kaybedebilirsiniz. Sadece profesyonel bir medyum ve yaptırmak istediğiniz büyü gerekiyor. İşinin ehli olan bir medyum büyüyü size yapacak ve mutlak suretle bu büyü tutacaktır. Büyü yaptırmak yukarıda da denildiği gibi asla kötü bir şey olarak düşünülmemeli aksine büyüler insanlar tarafından bir şeyleri elde etmek için ve birilerini tekrar kazanabilmek için yaptırılmakta. Bunun haricinde profesyonel bir medyum kimseye zarar verecek bir büyü yapmaz.

Medyum seçimi yaparken kesinlike medyumunuzun profesyonel olmasına ve referans sahibi olmasına dikkat edin. Büyüler genel olarak birilerini elde etmek için ve bir şeyleri kazanabilmek için yaptırılıyor. Eğer kişinin heves ettiği bir şey varsa bu büyü sayesinde gerçekleştirilebilir. Bunun haricinde yukarıda dediğimiz gibi büyü yaptırmadan önce her zaman önceliğiniz profesyonel bir medyum olmalı. Diğer makalelerde yazdık; ”Büyünüz yanlış bir şekilde yapılırsa tüm hayatınızın yörüngesi değişebilir.”