Büyü Bozma

Eğer birinizin size büyü yaptığınız düşünüyorsanız, bu konuyla ilgili şüpheleriniz varsa öncelikli olarak bu konunun ehli olan birine danışmanız gerekmektedir. Bu tarz konular hafife alınacak konular değildir ve sizi ölüme bile götürebilir. Büyü bozma sanıldığı kadar kolay bir yöntem değildir ve bilinçsizce yapılırsa sizin ve hatta aileniz için bile hoş olmayan sonuçlar meydana gelebilir. İlk olarak evinizde olduğunuz düşünüyorsanız büyü ya da muska tarzında ki bir şeyin evinizi aramalısınız. Nerde olduğunu tam olarak tespit edemezseniz büyüyü bozmanız da mümkün olmayacaktır. Herhangi bir yerde olabileceğini asla unutmayın. Evinize kadar girebilen bir insanın sizi tanıyacağını ve tahmin edemeyeceğiniz yerlere koyacağını ihmal etmeyin.

Aramalarınız sonucunda yere, duvara çizilen ya da yazılan bir şeyler bulduysanız bu izler kuvvetle ihtimal domuz yağı ile yapılmıştır ve herhangi bir şeyle silinmez silinse bile kuruduğunda izi tekrar çıkar. Bu durumda bol sirke ile yıkayın. Bir şüpheniz varsa ve siz herhangi bir iz bulamadıysanız yine de evinizi sirke ile temizleyin ve havalandırın. Evinizde kuranı kerim okuyun yüksek sesle. Ve unutmayın ki imanınız ne kadar kuvvetli olursa büyü o kadar zor işler size. Kendinizi büyüden korumak için de çeşitli muskalar ve koruyucu tılsımlar yazdırabilirsiniz. Fakat bu noktada da çok dikkatli olmalısınız. Gerçekten Allaha gönül vermiş ve para kazanma gibi derdi olmayan hocalar bulmalı ve onlardan büyü bozma duası istemelisiniz.

Eğer size bir büyü yapıldıysa ve bu sizin bireysel olarak tek başınıza çözebileceğiniz bir mesele değilse tek başınıza bunu çözmeye çalışmayın. Güvendiğiniz insanlardan ya da ailenizden yardım isteyin. Bu tarz konular asla ve asla hafife alınmalıdır. Allah korkusu olan bir hoca bulup onunla istişare edin konuyu enine boyuna araştırın. Sonunda size yapmanız gereken bir liste verecektir. Sırasıyla ve tam olarak yazılanları yerine getirin. Eğer işe yarayan bir büyü bozma ise zaten siz de ilk günden itibaren içinde bulunduğunuz durumda ve kasvetten uzaklaştığınızı hissedeceksinizdir. Yine temkinli olun ve büyüden uzak durun.