Kısmetim Kapalı

Bazı büyülerin sadece bazı sebeplerden dolayı yapılmadığını bilmeniz gerekmektedir. Mesela kısmet kapama büyüsü, sadece ilişkileri olan iki kişi için yapılmaz, öncelikle bunu bilmeniz gerekmektedir. Kimi zaman işler için, kimi zaman evlilik için veya kimi zamanda diğer durumlar için yapılabilir kısmet kapama büyüsü.

Eğer artık evlenme çağına gelmişseniz ve hala evlenecek biri dahi çıkmamışsa karşınıza, büyük bir ihtimalle kısmet kapatma büyüsü olabilir üzerinizde. Ya da bu zamana kadar iş hayatınızda sıkıntılar peşinizi bırakmadıysa, kısmet kapama büyüsü etkisini de göstermiş demektir.

Evlenecek birini bulduysanız ama yine de ona karşı ben beğenmedim, istemiyorum onunla anlaşamıyorum gibi kalıplar kullanıyorsa da kısmet kapama büyüsü etkisi altında olmuş olabilirsiniz. Bu tarzda, kötü diye adlandırdığımız büyüler elbette kötü kişilerce yapılır ve bir şekilde bu kişiler sizlere zarar vermeye çalışıyordur. Eğer bahsettiğimiz durumlar altında kaldıysanız acilen bir hocaya başvurmanız gerekmektedir çünkü büyü etkisini göstermeye devam ettikçe bu durumun üzerine gideceksiniz ve artık gerçekten ne iş hayatınızda ne de ilişki hayatınızda birileri olmayacaktır ya da işleriniz doğru düzgün gitmeyecektir.

Kısmet kapama büyüsü, hoca dahilinde çözülecek bir büyüdür, bunu unutmamalısınız. Aynı zamanda bir an önce farkında olup hocaya giderek, kısmet kapama büyüsünün olup olmadığını sorabilir ardından da kısmet kapama büyüsünü bozma işlemi yaptırmalısınız. Daha sonrasında ise büyülerden korunmak adına bir takım işlemler yaptırabilirsiniz.