Kaşık Büyüsü

Birçok büyü türünden ve çeşidinden bahsettik. Ama büyü türleri bitmek bilmediği gibi aslında eskiden kalma birçok büyü çeşidine tanıklık ediyoruz. Bunlardan bir tanesi de kaşık büyüsüdür. Kaşık büyüsü nedir ve nasıl yapılır gibi başlıklardan bahsedeceğiz sizlere ve buna göre de nedir ne değildir onu öğrenebileceksiniz. Kaşık büyüsünün yapımında iki temel amaç yatmaktadır. Bunlardan bir tanesi kişileri ayırmak olurken bir diğeri ise kişileri barıştırmaktır. Her ne kadar iki zıt olay yaşanıyor olsa bile, ikisinin de tesiri aynı orandadır.

Kaşık büyüsü yaparken sizin ihtiyacınız olan iki şey vardır. Bir çift tahta kaşık ve bir bezdir. Bu bakımdan bu büyü kulağa hem hoş gelmektedir hem de yapımı kolay olduğu için anında tesir söz konusudur. Bir medyumun en kolay  yapabileceği büyü tarzı olup, pek de zorluk çekmeyecektir yaparken. Bu bezler ve kaşıklar iki farklı çeşitte birbirine sarılırlar ve aynı zamanda bunlar yapılırken bir çeşit dualar siz konusudur ki, medyumlar tarafından okunup üflenecektir.

İki kaşığı eğer sırt sırta verip, bez yardımı ile bağlarsanız ve gerekli şeyleri okursanız, okunan iki kişinin ayrılmasını temenni edersiniz. Eğer kaşıklar birbirine bağlı pozisyonda bağlanır ve ilgili dualara, isimler okunursa iki kişi birbirine kavuşacak veya barışacak demektir. Bahsettiğimiz gibi bu büyü tesirini anında gösterebilecek ve kolay bir büyüdür. Kaşıklar nasıl bağlanırsa büyü öyle gerçekleşecektir.