İstanbul Medyum Güven

İnsanlar günlük hayatlarında karşılaştıkları zorluklardan kurtulmak için ya da manevi alanda istedikleri sonuçları elde etmek için medyumlara başvurabilmektedirler. Aşk, evlilik kurtarma, geri döndürme istekleriyle de başvuru alan Medyum Güven, birçok durum için yardımcı olmaktadır. İstanbul ve Türkiye’de hizmet verir.

Medyum’un sağladığı hizmetlerden biri kaşık büyüsüdür. Hem yapılış şekli hem de etkisi bakımından oldukça etkili bir büyüdür. Kaşık büyüsü şakası olmayan, ciddi bir büyüdür.  Başvuran ya da nasıl olduğunu soranların çoğu vazgeçebilmektedir.

Hazırlık Aşamasında Ne Yapılır?

Kaşık büyüsünün yapılabilmesi için medyuma iki adet kaşık verilir. İşin bu kısmından sonrası daha da zorlaşır. Bu kaşıkların gece yarısı olduğunda merhum birinin mezarı açılması ve kefen parçası alınarak birbirine bağlanması gerekir. Birbirine bağlanan kaşıklar medyuma verilir. Kaşıklar bağlanırken dikkat edilmesi gereken nokta büyünün iyi niyetle yapılması gerekiyorsa birbirine doğru bakması gerektiği, kötü niyetle yapılıyorsa da dışarı doğru bakarak bağlanması gerektiğidir. Ayrıca kaşıklar gizli bir yerde saklanmalıdır. Çünkü gizli kaldığı sürece etkisini gösterecektir. İnsanların olmadığı pek uğramadığı bir yerde korunmalıdır. Evden uzak olması bu açıdan iyi olacaktır. Ev içinde hiç insanın girmediği bir alan varsa da burada saklanabilir.

İstanbul Medyum Güven

Kaşık büyüsü yaptırmak için mutlaka medyuma başvurulmalı büyü bir bilen tarafından yapılmalıdır. Bu büyünün karışık yöntemler duaları ve belirli bir metodu vardır. Yani sadece kaşıkları bağlamakla bitmez. Oldukça sıkıntılı ve zor büyü olduğundan her medyum bunu yapmayabilir. İstanbul Medyum Güven bu hizmeti de vermektedir.

Kaşık Büyüsü Ne Zaman Etki Gösterir?

Kaşık büyüsü, işlemlerin tamamı işini bilen ve eksiksiz yerine getirecek bir medyum tarafından yapıldığında hemen etkisini göstermektedir. İyilik için veya kötülük için yapıldığında karşıdakini kısa süre içinde etkisi altına alır. Kötülük için yapılması çok tavsiye edilmez ve eğer yapılırsa büyü yapılan kişiye ciddi sıkıntılar vermeye başlar. Hem psikolojik açıdan hem de sosyal hayatta karşılaştığı olaylar bakımından olumsuz etkilenir. Diğer büyülerle kıyaslandığında etkisi çok daha güçlüdür. Kötü niyetle olduğu zaman yapılan kişide ciddi yıkımlar olabilir.