Geri Getirme Büyüsü

Geri Getirme Büyüsü
geri getirme büyüsüTerk edilmek, hiç kimsenin istemediği üzücü bir durumdur. Birçok kez terkedilen kişilerin yaşadıkları sıkıntılara ve sevdikleri kişileri geri döndürebilmek için gösterdikleri çabalara tanık olmuşuzdur. Bu amaçla çok eski zamanlardan bu yana medyumlar tarafından uygulandığı bilinen ve büyük oranda başarı ile sonuçlanan geri getirme büyüsü, eşlerini veya sevgililerini terk eden kişilerin tüm düşüncelerinin kısa sürede değişmesine ve bir süre sonra da kendilerini özleyen sevdiklerine dönmelerine vesile olmaktadırlar.

Özelikle günümüzde ilişkilerde iniş çıkışlar sıkça yaşanmakta ve yine sıkça ayrılıklar gündeme gelmektedir. Çiftler arasında yaşanan anlaşmazlıklar konusunda zaman zaman kişiler çözümsüz kalır. Deneyebilecekleri tüm yolları denemiş olsalar bile istedikleri ve sevdikleri insanlara kavuşamaz ve mutsuz olurlar. Bu noktada medyumlara ve diğer insanlardan daha farklı yeteneklere sahip olan bireylere başvurabilirler. Bu tarz durumlarda kullanılabilecek olanların arasında en masum olanı geri döndürme büyüsüdür. Geri döndürme büyüsü aslında herhangi biriyle birlikte yapmanızı gerektirecek bir şey değildir. Bunu kendiniz tek başınıza da yapabilirsiniz.

Halk arasında dön gel duası olarak da bilinen duayı öğrenmeniz gerekecektir. Yaklaşık bir sayfa uzunluğunda olan bu duanın içerisinde belli yerlerde döngel yazısı bulunur. Siz her kimin dönemsini istiyorsanız dön gel yazısının olduğu yere o kişinin adını yazıp o şekilde okumalısınız. Fakat bunu yapmadan önce abdest almalısınız. Boy abdesti almanız sizin için daha iyi olacaktır. Bu tarz durumlarda kişinin olaya yoğunlaşması çok önemlidir. Duaya başlamadan önce aklınızdaki diğer tüm şeyleri unutun ve sadece size geri dönmesini istediğiniz kişiyi düşünün, onu hayal edin.  Bunu yeterince süre yaptığınızı düşündükten sonra duaya başlayın. Geri döndürme büyüsü ciddi bir yoğunlaşma konsantre olma durumu gerektirir.

Bu dua oldukça etkilidir ve günah işlemiş de sayılmazsınız. Duanızı ettikten sonra yeterli olmadığını düşünüyorsanız birkaç kez tekrar edebilirsiniz. Daha sonrasında sizi geri dönmesini istediğiniz kişiden size bir haber gelmesini bekleyin. Bu durum birkaç gün ya da daha fazla zaman alabilir. Bu noktada sabırlı olmanız gerekmektedir. Geri döndürme büyüsü şayet gerçekleşmediyse yeterince konsantre olmamışsınız demektir ve bu durumda tekrar aynı işlemi daha dikkatli bir şekilde yapmanız gerekir.  Aynı zamanda bilinmesi gereken oldukça önemli bir husus vardır ki o da her ne kadar dua ile yapılıyor olsa da bu sizin en son olarak tercih edeceğiniz nokta olmalıdır. Her ne kadar masum da görünse neticede kaderin yönünü ve akışını değiştirebilecek bir eylem yapıyorsunuz. Bu nokta da bazı riskleri de göz önünde bulundurmalı ve iyice düşünerek bu yola girmelisiniz.

Fakat işin uzmanları, geri getirme büyüsünün asıl kullanım alanının, giden kişilerin dönmelerini sağlamak ve terk edilmenin üzüntüsünü yaşayan insanların arzuladıkları mutlulukları yaşamalarını sağlamak olduğunu belirtmektedirler. Bugüne kadar yapılan birçok geri getirme büyüsünde insanların amaçlarına ulaştıkları tahmin edilmekte ancak her büyüde sonuç alınma süresinin değiştiği gibi bu büyüde de sonuca ulaşmanın farklı zamanlar aldığı belirtilmektedir. Tüm bu anlattıklarımızdan yola çıkarak şunları çok rahat bir şekilde söyleyebiliriz ki, geri getirme büyüsünün denemek isteyen insanlar mutlaka amaçlarının ne olduğunu bilmeli ve medyumlara da tüm ayrıntıları ile anlatmalıdırlar.