Gerçek Aşk Büyüsü

Gerçek medyum aşk büyüsü işlemleri kocaman itina istemekle beraber medyumun da işinin ehli olması şartıyla pozitif olarak sonuçlanacaktır. Maneviyatı kuvvetli meydana gelen ve işinin ehli meydana gelen hakikat medyum aşk büyüsü işlemleri epeyce zahmetli meydana geldiği civarı bir o civarı da kuvvetli etkilidir. Bireylerin bu tesiri arttırabilmeleri ve etkinin kısa zaman içinde görülebilmesi amaçlı medyuma müracaat eden bireylerin de medyumun öneri ve tekliflerine uyma ile alakalı epeyce dikkatli davranmaları gerekiyor. Medyum aracılığıyla yapılmış olan uygulamanın tesirinin arttırılması ve kısa zaman içinde sonuçlanması yerine medyuma müracaat eden bireyin uygulama sonucu olarak medyum aracılığıyla kendisine söylenen uygulamaları ve duaları kocaman biz titizlik ile mahaline getirmesi gerekiyor.

Ancak böyle uygulama tam manasıyla emeline erişmiş olacaktır. Hem Bir medyumun uygulamaları hem bir de alakalı bireyin başka bir deyişle uygulamayı yaptırtan bireyin ne civarı dikkatli davrandıkları sonucu doğruca olarak etkileyen unsurlar içinde bulunmaktadır. Hakikat medyum aşk büyüsü işlemleri kişiden kişiye çeşitlilik gösterebilmektedir. Bunun yanında âşık edilmek istenen kişi ile uygulama yaptırtmak talep eden kişi ile içinde ki etkileşim ve kontakt de aşk büyüsü işlemlerinin uygulamalarına yön verici vaziyetler içinde bulunmaktadır. Aşk büyüsü işlemleri sevgililer içinde ki ya da eşler içinde ki soğukluğun giderilmesi amacıyla yapılabildiği benzeri haneden ayrılan ve sebepsiz uzaklaşma meydana gelen eşlerin arasında ki uzaklaşmanın ortadan kaldırılması ve sevenlerin bir ek olarak aşk ile ve sadakat ile birbirlerine bağlanmalarını sağlamak amacıyla yapılmaktadır. Aşk büyüsünün başka şekilleri ve yapılış biçimleri bulunmaktadır. Aşk büyüsünün hangi çeşidinin uygulanacağı ya da uygulanması gerektiği ile alakalı hakikat bir medyum kendisine müracaat eden bireyin isteklerini ve meselelerini dinledikten hemen ardından hüküm vermektedir.

Gerçek bir medyum kendisine müracaat eden bireyin istekleri ve sorunlarıyla alakalı haber almasının yanında telepati yöntemini de faydalanarak onu bir sürü ek olarak sıkı ve tam olarak bir şekilde tanımlamak amaçlı gayret gösterir. Telepati yöntemi yardımıyla medyum ile karşısında ki kişi birbirini bir sürü ek olarak tam olarak ve gerçek bir şekilde anlayacaktır. Bununla beraber medyum karşısında ki bireyin isteklerine bir sürü ek olarak pratik ve etkin bir şekilde yanıt verebilecek olup uygulama yolunu de böyle ek olarak sıhhatli bir şekilde belirleyecektir. Telepati yöntemi fakat hakikat bir medyum aracılığıyla etkin bir şekilde kullanılabilmekte ve uygulamalara yansıtılabilmektedir. Aşk büyüsü işlemleri ve uygulamaları yalnızca medyumun gerçekleştirmiş olduklarıyla hudutlu değildir. Medyum aracılığıyla yapılan vefk, dua ya da medyum aracılığıyla yapılan uygulamalar alakalı kişi aracılığıyla da medyumun tarifine uyumlu bir şekilde mahaline getirilmesi gerekiyor. Medyumun uygulamaları ve yeniden medyumun tavsiyeleri sonucu olarak uygulama etkisini 7 zaman ile 21 zaman süre içinde göstermeye başlayacak olup fakat ikili içinde ki bağlantıya ilişkili olarak bu süre 40 güne civarı da uzayabilmektedir.