En Kuvvetli Bağlama Büyüsü

Sevdiği kişileri kendine bağlamak için yapılan bu büyü, müreccep bağlama büyüsü ile yapılmaktadır. Bu büyü ile maksat sevilen kişinin kendine bağlanmasını, aşk ve muhabbetle bu bağlılığı devam ettirmesini sağlamaktır. Bu büyü yapılırken büyü yapılacak olan kişinin anne adının bilinmesi gerekmektedir. Eğer bilinmiyorsa anne adı olarak Havva annemizin isminin kullanılmasında bir sakınca yoktur. En doğrusu büyüye başvurmadan o kişi ile muhabbeti kurmak ve aşkı sağlamak olsa da bazen kişiler isteklerine yenik düştüklerinden büyüden yardım beklemektedir. Bu işin ehli olan medyum ve hocalar da aşk gibi kutsal bir bağ için bağlama büyüsü yapılmasına bir sakınca görmemektedir. Bağlama büyüsü adından da anlaşılacağı gibi aşk için yapılır ve iyi niyetli büyülerdendir. Büyü yapılan kişi muhatabına bağlanarak gözü ondan başkasını görmez.

Bu büyünün etkisi yapılacak kişiye göre değişmektedir. Yine büyünün süresi de büyü yapılan kişiye göre değişir ve kesin bir etki ve süreden bahsedilmez. Ancak defalarca sınandığı için bu büyünün tutmama olasılığı yoktur. Senelerdir kişileri aşık etmek ve bağlamak için sıkça yapılan büyülerdendir. Bağlama büyüsü, tecrübeli bir hoca veya medyum tarafından, ilmine göre yapılmalıdır. Kişiye özel yapılan büyülerdendir ve bazı aktar malzemelerinin kullanılması ile gerçekleşmektedir. Bu büyü için zaferan, misk, safran, gül yağı ve amber gibi baharatlar kullanılmaktadır. Bu malzemelerle oluşturulan mürekkep il vefkler oluşturulur, dualar okunur ve büyü yapılacak kimsenin bağlılığı sağlanır.

Kişiye uygun yapılacak olan bağlama büyüsü, vefklerin hazırlanmasından sonra bu kişi için okunacak olan esma ve ayetlerin tespiti ile devam eder. Dualar da belli olduktan sonra büyü yapılmaya başlanır ve vefkler hazırlanan özel mürekkeple yazılır, esmalar, ayetler okunur. Özel tılsımlı vefklerin hazırlanması ile hadim ve hüddamlar da tespit edilerek büyü yapılır. Büyüden sonraki 72 saat içinde büyü yapılan kişinin bağlılığı gerçekleşir. Büyü yapılan odada özel tütsüler hazırlanarak yakılır ve ortamdan misk-i amber kokuları yükselir. Bu sayede de misk gibi bağlılıklar oluşmaktadır. Büyü yapılan kişi sizden başkasını anmaz ve gözü sizden başkasını görmez.