En Etkili Bağlama Büyüsü

Karı-koca yada sevgililerin arasında monotonluktan,sizden yavaş yavaş uzaklaşmaya başlaması,aranızdaki soğukluktan,sevgilinizin yada eşinizin artık sizi sevmediği düşüncesinden,başkalarının yersiz dedikodularından,ailenizin gereksiz ilişkilere karışmasından dolayı ciftlerin birbirlerine olan bağlılıklarının azalmasından kurtulup tekrar eski güzel günlerinize dönmek için aranızdaki sevgi bağını güçlendirmek için bağlama büyüsü yapılır.

Bağlama büyüsünün kendi içerisinde çeşitleri var.Eşi bağlama büyüsü, sevgiliyi bağlama büyüsü, uzaktan bağlama büyüsü, kendine bağlama büyüsü, iki kişiyi bağlama büyüsü, dil bağlama büyüsü,göz bağlama büyüsü,erkeklik-kadınlık bağlama büyüsü gibi çeşitleri vardır. Bağlama büyüsü için gerekli olan malzemeler; Kendi resmin ve kendine aşık etmek istediğin kişinin  resmi (Bu resimlerin ikisi fotoğrafta olabilir yada ikinizin karakalem çizimide olabilir ), kağıdın üzerine yazdığınız “Yâ  Mülâki” yazılı kağıt, herhangi bir hayvanın sütü, fotoğrafların üzerine koyulacak beyaz kağıt gerekmektedir. İlk olarak fotoğrafları yan yana koyup resimlerin üzerine 41 defa “Yâ Mülâki” okunur. Yanlız bu okumayı ezberden değil kağıtdan okumak gerekir Sonra “Yâ Mülâki tabirinin birleştirici ve bağlayıcı gücü ve etkisi adına bu iki resimde bulunan iki kişinin birbirine bağlanmasını bütün ulvi ve sufli varlıklardan talep ediyorum. Tüm kudretli ve kavi mahluklarını ve hüddamların bu iki varlığı birbirine bağlamasını talep ediyorum” denir. Bunun ardından beyaz kağıdın üzerine “ruhun karalığını beyaza çalacak olan ak kağıt senden bütün ulvi mahlukatın temiz ve pak yüreğinin masum hisleri ve berrak düşünceleri adına sesleniyorum.Kendime bağlamak istediğim kişinin kalbini ve aklını bana ram et.Beni bağlama büyüsünün masum sihri ile ona,onu da senin temiz yüreğinle bana bağla “denir.

Bağlama büyüsünü yaptırırken mutlaka büyüyü yapacağınız kişinin anne adı, doğum tarihi ve karakter özelliklerinin çok iyi bilinmesi gerekir.Hazırlanan bağlama büyüsü bilgilerin eksiksiz ve doğru olması sonucunda etkisini gösteriyor.Büyü yapılan kişinin üstünde büyüden korunma var ise yapılan bağlama büyüsü tutmayacaktır.Tutsa bile kısa süreli olacaktır.