Ege Bölgesi Medyumları

 

Birçok insan fark etmez ama kendilerinde bazı rahatsız edici belirtiler baş göstermeye başladığında bunun en büyük nedeni kişinin kendisine büyü yapılmış olmasıdır. Buna örnek olarak gece uyurken aniden zıplayıp uyanmak sayılabilir. Ya da ter içinde kalmış halde büyük bir korku ile uyanmak veya da yine gece uyurken kötü bir rüyanın içinde sanki yüzü olmayan birinin her gece her rüyada sürekli olarak ittirmesi ve uçurumdan aşağıya atması gibi ürpertici durumlar kesinlikle bir büyü yapıldığını en önemli belirtileri arasında görülmektedir.

Bu yüzden bu nedenlerden ötürü insanlar Aydın medyum ya da daha farklı birçok şehirdeki iyi medyumlara giderken, aynı zamanda da her insan çevresindeki kişilere çok dikkat etmeleridir ve evlerin misafir ettikleri insanları çok iyi tanıması gerekmektedir. Aksi takdirde gizlice evin her hangi bir yerine farklı sebeplerle yapılmış büyüler koyabilirler.

Evdeki Büyülere Dikkat:

Ayrıca eğer evde şans eseri bir büyü bulunursa eğer, bunun arkası da olduğunu ve evde daha çok büyü konmuş olabileceği unutulmamalı. Eğer yukarıdaki belirtiler bir kişi üzerinde hakla geçmemiş ise o zaman bilinmeli ki hala evin bazı yerlerinde büyüler vardır. Ya da kötü bir büyü direkt olarak kişinin kendi üzerinde de yapılmış olabilir.

Böyle durumlarda da ilk yapılması gereken önce evdeki diğer büyüleri bulabilmek için evin didik didik aranması ve daha sonra bulunan bütün büyülerin bozulması için, büyüler hiç açılamadan büyücüye götürtülmelidir. Medyumları alanları içinde bağlama büyüsü, evlilik büyüsü ya da yukarıda da bahsedildiği üzere kötü büyüleri bozma büyüleri ile ilgilenmektedir.

Eğer bir insanın evlilik hayatı iyi gitmiyor ise ya da sosyal çevrede veya da iş hayatında her şey kötü gidiyor ise o vakit iyi bir medyum bu gidişe bir takım yöntemler kullanarak her şeyi yeniden rayına sokabilir. Tek yapılması gereken doğru medyumu bulmaktır. Aydın medyum ya da birçok farklı şehirdeki medyumlar içinden en doğru medyum bulunarak ister kötü bir büyünün bozulması isterse de bir insanın kendi hayatındaki durumların yeniden eski haline getirilmesi sağlanabilir.