Canbar Büyüsü

Hepimizin çevresinde mutlaka sevdiği kişiden karşılık alamayan ve  bunun üzüntüsünü derinden yaşayan kişiler vardır. Bu kişilerin durumlarını gördükçe bizlerde etkilenir ve başımıza gelmesinden korkarız. Gerçekten de bir insanın başına gelebilecek en kötü durumlardan biri herhalde sevdiği kişilerin hasretini çekmeleridir. Bu nedenle o kişileri nasıl kendilerine bağlayıp aşık edecekleri hakkında araştırmalar yapan kişilerin karşılarına çoğunlukla canbar büyüsü çıkar.

Bu büyü henüz birçok kişi tarafından duyulmamış ve hakkında bilgi edinilmemiş bir büyü olsa da son derece etkili ve birçok kişinin sevdiği arzu ettiği kişiyi kendine bağlamasını aşık etmesini  sağlayan çok güçlü bir büyüdür. Bu gibi durumların insanın başına ne zaman gelebileceği belli olmaz. Bu nedenle o durumu yaşamadan önce bazı konular hakkında bilgi sahibi olmak en azından yaşanacak üzüntüyü ve zaman kaybını engelleyecektir.

Canbar büyüsünü yaptıran veya hakkında bilgi sahibi olan kişiler, sevdikleri kişiler tarafından aşklarına karşılık alamadıkları durumlarda zaman kaybetmeden medyumların kapılarını çalar ve sorunlarını anlatıp bu büyüyü yapmalarını talep ederler. Medyumlar canbar büyüsünün etkisi ile aşık edilmesi istenen kişilerin ve o kişiye büyü yaptırmak isteyen kişilerin isim bilgilerini aldıktan sonra zaman kaybetmeden işe koyulup kendilerinden bir ceylan derisi temin etmelerini isterler.

Daha sonra bu deri parçasının üzerine iki tarafında ismi yazılır. Bu aşamadan sonra yapılacak işlemler tamamen medyumların kendi inisiyatiflerine bağlıdır ve canbar büyüsü uygulamasına diledikleri gibi yön verebilirler. Bu gibi büyüleri yaptıran kişilerin çoğunlukla yaptıkları en büyük hata sabırlı olmamaları ve yaptıkları büyülerden hemen sonuç alacaklarını düşünmeleridir.

Bunu herkes ister tabi ki ama canbar büyüsü gibi insanların düşüncelerini ve fikirlerini değiştirmeye yönelik büyülerde çoğunlukla bu mümkün olmamaktadır. Medyumların becerilerine de bağlı olarak etki süresi oldukça kısa olan bu büyüde insanlar sevdikleri kişilere kavuşmak için yeteri kadar sabretmedikleri takdirde çeşitli sorunlar yaşayabilirler. Zaten medyumlar insanları bu konuda uyarmalı ve her türlü sonuca göre kendilerini hazırlamaları gerektiğini anlatmalıdırlar. Binlerce yıldır uygulanan canbar büyüsü gibi  bir büyünün sadece isminden dolayı insanlar tarafından bilinmemesi ise son derece şaşırtıcı bir durumdur. Bu nedenle medyumlar gelen taleplerde mutlaka bu büyü hakkında bilgiler vermelidirler.

Medyum