Büyünün Zararları

İnsanlar kendilerini bir şekilde bazı alanlarda dizginlemeye çalışırlar. Maalesef bunu becerebilen insan sayısı oldukça azdır, çünkü insanlar merak unsuru ile dünyaya gelmiştir ve bu sayede de bir şeyleri dizginliyor olsalar bile merak unsuru onların peşini bırakmayacaktır.

İnsanlar merak unsuru olmadan maalesef yaşamlarına devam edemezler. Aslına bakarsanız merak olmadığı sürece başarı bile neredeyse elde edilemez dereceye gelebilir. Hal böyle olunca da merak bizim dünyamızı etkileyen bir unsur olarak beliriyor. Büyü de böyle bir süreç. Maalesef büyünün de bazı zorlukları aynı zamanda da zararları bulunmaktadır. En önemli zararları ise; evinde bereketinin kaçmasıdır. Büyü yapıldığı zaman muhakkak evin bereketi kaçacaktır, aynı zamanda zaman içerisinde bir gerginlik ve bu sayede de oluşan huzursuzluk ortamı hakim olacaktır evde.

Sadece evi içi huzursuzluk değil, aile bütünü ile birlikte bu zarardan etkilenecektir ve bu zararın büyük bir sıkıntısını göreceklerdir. Mesela eşler her ne kadar birbirlerini çok sevseler bile muhakkak sıkıntı çektikleri bir konuyu dallayıp budaklarlar.

le içi sıkıntılardan ziyade de insan kendi içinde büyük bir sıkıntıya kapılarak devam eder yaşama sürecine. İçinde her zaman büyük bir sıkıntı yaşar daha doğrusu büyük bir pişmanlık duyar bu durumlardanAi. Aynı zamanda da bu pişmanlık boyutu gün geçtikçe devam eder. Büyünün bu tarz zararları olduktan sonra, yaptırmak veya yapmak isteyenler tekrar düşünmelidir.