Büyü Nasıl Yapılır?

Hepimiz kimi zamanlarda çeşitli yollara baş vurarak bir şeyleri elde etmeye çalışmışızdır. Ama büyü gibi ciddi bir olaya çoğu zaman cesaret edememişizdir. Özellikle şimdilerde ki filmleri izlediğimiz zaman sonlarının pek de parlak olmadığını görüyoruz ve bu bakımdan da tehlikeli olarak görüyoruz bu konuda büyüyü. Ama eğer sizlerde bir gün cesaretinizi toplarsanız veya istediğiniz o şeyin artık gerçekleşmesini istiyorsanız büyü yoluna baş vurabilirsiniz. Büyü o filmlerde duyduğumuz o garip kelimeler ile yapılmamaktadır. Sizlere büyü nasıl yapılır, bundan bahsedeceğiz.

Büyü Allah’ın isimleri sayesinde ve kimi dualar ile birlikte yapılan bir işlemdir. Aslına bakarsanız işin tehlike boyutu da buradan başlıyor ve anlayacağınız gibi de eğer bir gün büyü yapmaya veya yaptırmaya karar verirseniz, çok iyi ve detaylı düşünmenizi tavsiye ederiz. İki zamanlı büyüden bahsedebiliriz. Birisi kısa dönemli olan büyülerdir ki bunlar bir süre sonra kendiliğinden geçer. Ama bir de uzun dönem olarak bahsettiğimiz büyü tarzı vardır o da insanların hayatını olumsuz şekilde etkiler ve uzun yıllar boyunca hayatlarında onlar ile birlikte kalırlar.

Büyü yapılırken birçok yöntem söz konusu ama en çok yapılan şu yöntemden bahsetmek gerekiyor. Siyah bir hayvanı besmelesiz keserseniz ve eğer kimsenin bilmediği harabe bir yere atarsanız cinlerinde isteğini yerine getirmiş olursunuz ve aynı şekilde onlarda sizlerin isteğinizi yerine getirecektir.