Büyü Bozma

Dünyanın her yerinde hergün yapılmaya devam edilen büyüler, birçok insanın hayatını allak bullak ederken bazı insanların da her yolu deneyip ulaşamadıkları hayallerine kavuşmalarına vesile olmaktadır. Yapılış amaçlarına göre birçok farklı sınıfa ayrılabilen bu büyüler için birçok farklı uygulama şekilleri türemiş ve aralarına her dönem yenileri eklenmiştir. Çok eski çağlarda medeniyetin daha gelişmediği dönemlerde insan kurban edilerek yapılan büyülerin bile olduğu kaynaklarda belirtilmiştir. Fakat günümüzde bu derece ileri gidilmeden çok daha etkili büyüler yapılabilmektedir.

Büyü işlemlerinde, büyüyü yapmak kadar büyü bozma işlemlerinin de çok büyük önemi vardır çünkü bazı büyüler bazen istenenden fazla etki gösterip insanların hayatlarını etkileyecek boyutlara varabilir. Bunun önüne geçmek için de mutlaka büyü bozma işlemi yapılmalıdır. Zamanında yapılmayan bir büyü bozma işlemi insanların hayatlarını kökten değiştirip herşeyi bir anda allak bullak edebilir.

Maalesef günümüzde birçok kişi büyü bozma işlemi hakkında bilgi sahibi değildir hatta bu uygulamanın varlığından bile habersizlerdir. Fakat bu işlemin bazı durumlarda büyü yapmaktan çok daha önemli olduğunu bilseler herşeyden çok bu konuya önem verirlerdir. Her ne amaçla olursa olsun yapılan büyülerin büyüklüğüne ve etkisine göre zamanı gelince uzmanlardan yardım alınarak duruma göre büyü bozma işlemi uygulanmalı ve bu kesinlikle göz ardı edilmemelidir. Eski zamanlardan bu yana birçok farklı şekilde büyü bozma işlemi yapılmış olup çoğundada amaca ulaşılmış ve büyüden istenen etki alındıktan sonra büyüye son verilmiştir.
Denenen bu uygulamalar arasında bazen hayvan kurban etme ayinleri düzenlenmiş bazen yapılan büyü uygulamasının tam tersi yapılmış bazen de çok güçlü dualar ve uygulamalar vardır. Büyü yaptırmaya karar vermeden önce amaç ne olursa olsun her zaman için sonucun olumlu olacağı düşünülür ve büyük hayaller kurulur. Herkes amacına ulaşmak ve işlemlerin sonucunda mutlu olmak için dua eder ve bu amaçla çalışır. Fakat işler her zaman için yolunda gitmez maalesef. Bazen beklenmedik şekilde olaylar yolundan çıkar ve bir anda istenmeyen sonuçların ortaya çıkmasına neden olur. Bunun birçok nedeni olabilir ama önemli olan nedeni değil bunun önüne nasıl geçileceğidir.

Tabi ki bunu hiçkimse tek başına başaramaz. Bu nedenle kesinlikle uzman kişilerden yardım alınmalı ve onların tüm yönergeleri birebir uygulanmalıdır. Hele ki yapılan büyü papaz büyüsü, sabun büyüsü veya bu tarzdaki çok etkili ve çok güçlü büyülerse büyük ihtimalle büyüyü yapan kişi etkiyi arttırmak adına bazı özel manevi güçlerden destek alacak veya cinleri de devreye sokacaktır. Fakat cinlerin ne derece güçlü ve özel varlıklar olduklarını bilen kişiler özellikle bu tip büyülerde büyü bozma işleminin ne kadar önemli olduğunu daha iyi anlayacaklardır.

Cinler, büyülerde kullanıldıklarında büyü yapılan kişileri o kadar büyük bir etki altına alırlar ki, zaman geçtikçe o kişinin daha fazla sıkıntı yaşamasına ve bazen de hayatının iyice çekilmez bir hal almasına neden olabilirler. Bu durumla karşılaşmak istemeyen kişiler büyü bozma işlemine gereken özeni göstermeli ve bu konuyu asla arka plana atmamalıdırlar. Aslında bu konuda asıl büyük iş büyü yapan kişilere düşmektedir. Çünkü büyü bozma işlemi hakkında bilgisi olmayan kişiler bu konunun gerekliliği hakkında da bilgi sahibi olmayabilirler. Bu nedenle büyü yapan kişiler kendilerine başvuran bu insanları uyarmalı ve yapılan büyünün önemine göre zamanı gelince büyü bozma işleminin yapılması gerektiğini üstüne basa basa anlatmalılardır. Bu işlemde sorumluluğun önemli bir kısmı büyüyü yapan kişilere aittir.

Medyum