Boşanma Büyüsü

Boşanma Büyüsü

Büyülerin bizler için ne anlam ifade ettiğini bilmeyen yoktur. Özellikle birbirine kavuşmak isteyenler, daha doğrusu karşılıksız sevgi için yapılır ve bilakis de kötülük ve fesatlık olsun diye. Ama kimi büyülerde vardır ki boşanma üzerine yapılır. Eşler bir an önce birbirlerinden kurtulur ve bu sayede herkes rahata erer. Boşanma büyüsünden biraz değineceğiz.

 

Öncelikle şuna değinmemiz gerekiyor, hiç bir insan başlangıçta ayrılmak için evlenmezler ve bu durum öyle bir iki gün geçecek olan bir durum değildir. Yılların getirdiği bir birikim söz konusudur ve aynı şekilde boşanma bu yılların devamında süregelir. Özellikle de bir aldatma söz konusu ise boşanma lafı abes gelmez kulağa. Tabi eğer iki tarafta istiyorsa bu durum güzellik kazanır ama bir taraf boşanmak istiyor bir taraf istemiyorsa maalesef sonuçları büyü yoluna kadar gelmektedir.

 

Boşanma büyüleri bilindiği üzere 3 aşamalı olarak ilerlemektedir. Öncelik olarak iki tarafında doğum tarihleri medyum hocalarca yazılır, bu birinci aşamadır. İkinci aşama boşanma büyüsü kendinizce uygulanır ve son olarak üçüncü aşama ise artık eşiniz sizden bir şey beklemeyecek ve rızası ile boşanacaktır.

 

Boşanma büyüsü çoğu zaman olumlu sonuçlar göstermektedir. Tabi burada en önemli etken, büyünün doğru ilerlemesi ve aynı zamanda da bilir kişiler tarafınca yapılmasıdır. Boşanma büyüleri bu gibi yollardan devam ettirilir ve etkisi en kısa sürede gerçekleşir.