Bağlama Tılsımları

Bağlama tılsımları bir insanı başka bir kişiye bağlamak, aşık etmek, etkilemek, ya da rızık kısmet uyku bağlama amaçlı kullanılan yollardan biridir.

Tılsım kelimesini günlük hayatımızda ara sıra duyarız. Tılsımın ne olduğunu tılsım nedir konusunda vermiştim okuyabilirsiniz. Havas biyolojik konularıyla ilgilenenlerin en pek dikkatini çeken konulardan biridir. Bunların nedenlerinde ki Sebep etkili olmaları ve vefkler civarı yapılmasının kolay değil olmamasıdır. Bu zorluktan anlatmak istediğim çoğunlukla kolaydır. alında yapılması günlerce haftalarca sürebilecek tılsımlar da vardır. Bağlama tılsımıya Sizin Hakkında konuşan dedikodu yapan sizi kötüleyen ve gammazlayan kişilerin dillerini bağlamak amaçlı kullanabiliriz. Uzakta olan ve  gelmesini istediğin bir kişinin uykusu bağlanarak gelmeye mecbur bırakabiliriz. Ex sevgilinizi, aranızın bozuk olduğu eşinizi kendinize bağlama, Sizin hakkında  konuşmasını engelleyebilirsiniz. Bağlama tılsımlarıyla sizi Hiç sevmeyen hiç haz etmeyen biri dahi size bağlanabilir.

Yapılan bağlama işlemleri neticesinde harekete Geçen sistem ile yapılan farklı çalışmalar ile o tılsımların cinleri, hüddamları, görevlileri tarafından gerekli olan işlemler başlar. Bu müvekkiller tesir edilmesi istenen kişin üst kısmına gidip, hangi konuda istiyorsanız tesir edip o isteğin olması amaçlı gerekli olan çalışmaları yaparlar. Böylece istediğimiz elde edilmiş olabilmektedir. Müvekkiller yabancı bir deyişle o yapılan tılsımla ilgili çalışacak olan, o tılsıma hizmet eden görevli manevi alemdeki görevlilere hadim hüddam müvekkil gibi isimler ile hitap edilir. Hatta tevkillerde ya hüddam Hazal tılsım demek dahi yeteri civarı gelebilir. Bu ey bu tılsımın hüddamı demektir. Bütün tılsım olsun vefk olsun uygulamalar bunun amaçlı benzer etki-tepki neticesinde gerçekleşebilir. Anlamanız gerekli olan olan nokta şudur. Iş yapıldıktan sonrasında tılsımın harekete geçireceği merkezin öbür bir ifadeyle bağlama tılsımlarının görevlilerinin görevlendirildiği ilgili yer uyarılmış olabilmektedir. . Halk arasındaki deyimle tutmuş olabilmektedir. Bağlanmak istenen kişinin üst kısmına gider. Şayet isimlerin geçtiği dua da ya da edilen niyette özel olarak öbür bir durum belirtilmemişse isteneni isteyene ya da istenen niyete göre bağlamak amaçlı çalışmalar yapar. Bu görevli oldukça oldukça başarılı ve etkili bir şekilde çalışma yaparsa o zaman alınan etki memnun edici olabilmektedir.

Özellikle Aşk bağlama tılsımı amaçlı en pek kullanılan ve genelde faydalanılan yöntemlerden birisi yakılacak olanlardır. Bunlarda çoğunlukla etkilidir. İçirerek yapılan bağlama büyüleri tılsımları öbür uygulamalarda olduğu gibi tesiri yüksektir. Tesiri  AçısındanMezarlığa  gömülebildiği gibi, ayak değmeyen temiz Toprak olan yerlere ya da taş altına gömülerek toprak tabiatı kullanılmış olabilmektedir. Getirme konusunda eve asılan çeşitleri vardır. Bu uygulamalar rüzgar alan balkon gibi bir yere ya da özel ve mevsiminde ağaca asarak yapılan tılsım çeşitleri de mevcuttur. Akarsu deniz ve içirme yolu ile su unsuru kullanılmış olabilmektedir. Bağlama yapılan  şahıs hangi unsurdan olursa olsun, 4 ana sırı kullanmak etkinin daha da artmasına faydalı olabilmektedir. Böylece sonuca erişmek ek olarak kolay olabilmektedir. Elbise ya da iç çamaşırın kendisine ya da bir parçasında tılsım yaptırmak olabilir. Bal, zeytinyağı gibi farklı nesneler sürülerek yakılmaları olabilir. El ayası hatta tırnaklara dahi yazılabilir. Kısmet rızık bağlama gibi işlemlerde  ip ve kilit de en pek kullanılan nesnelerdendir. Kilitle işlem yapıldığında, kilit kapatıcı nesnedir. Kapatıldığı zaman, istenen kişinin bağlamak istediğiniz herhangi birşey ne ise o kilitlenerek bağlanmış olabilmektedir. Bağlama büyüsü bozmak için kilitle yapılanları yine kilit açarak bozmak olabilir. Bu kilidin üst kısmına farklı tılsımlar yazılar çoğunlukla gömülür saklanır ya da suya atılır. Düğümle yapılan bağlama büyüsü gibi yapılan işlemleri bozmak amaçlı yine düğüm çözerek yapmak olabilir.

Bağlama tılsımı yaparken en dikkat edilecek konu çizgiler ve mesafelerdir. Şayet çizgilerde ve mesafelerde hata olursa mana değişecektir. Tılsım örneklerini incelerken dikkat edin, örneğin 222 yazan yer vardır 22 2 yazan yer vardır. şayet bunun amaçlı dikkat edilmezse karşılık gelir 222 değişip farklı manalara gelecektir. Bunlarda çizginin de benzer bunun amaçlı benzer rolü vardır. Tütsü birkaç farklı açıdan değerlendirilmelidir.

Haftanın her gününün kendine ilişkili olarak olan yakılacak ayrı tütsüleri vardır bunlar yakılabilir. Her burcun ve yıldızın yine kendine ilişkili olarak yakılabilecek farklı tütsüleri vardır. Bunlar yakılarak yapılması tesiri artırır. Kimi tılsımlar amaçlı, yaparken ya da yaptıktan sonrasında belli tütsüler yakılması ve hatta inşa edilmiş olan tılsımın tütsülenmesi istenir. Güzel koku veren tütsüler olumlu katkı yapar. Bir kısmında belirlemiş verilen tütsüyü yakmak şarttır. Şayet yakılmaz ise şartlarda eksiklik olacağı amaçlı yine tesirde azalma olabilmektedir ya da hiç teshir hâsıl olmaz. Her birey amaçlı bununla birlikte isimlere göre özel olarak yapılan şahsi tılsımlar da yapılabilir. Bunların bir kısmında sadece istenen kişinin ebced bilgileri ya da hem bir bir istenen hem bir bir de talep eden kişinin ebced sayı değerleri ya da harfleri kullanılabilir. Bağlama tılsımları çalışmaları  kişiye özel  bununla birlikte hazırlanıp yazılmalıdır. Her birey amaçlı bununla birlikte tılsım yapmak etkinin çok olacağı ya da çok işe yarayacağı anlamına gelmez. Aksine ek olarak önceden faydası denenmiş, tecrübe edilmiş olan bağlama tılsımları yapmak çok ek olarak doğru bir yol olabilmektedir. Bu çalışmalar ile birlikte yapılacak okumalarda olabilmektedir. Belli bir esma ayet dua gibi bir okuma tılsım amaçlı şart koşulmuş ise yapılmalıdır. Yapılmaz ise teshir yine olmaz. Şayet belli bir okuma şart koşulmamış ise, manevi âlemden tılsımı kuvvetlendirecek kimi dualar esmalar ya da ayetler okunabilir. Aklınıza gelebilecek her çeşit deri kâğıt ve madeni paraya  yazılarak tılsım yapmak olabilir.

Tılsım yaptıranlar, ek olarak doğrusu yaptırmak isteyenlere  gerçek olmayan uydurma fotokopi  ve sahte tılsımlar yollanmaktadır. Bunların büyük çoğunluğu ise fotokopidir. Bağlama büyüsü adı altında yollanan sahte olan, hatta anne adı isim bile yazmadan belli belirsiz uygulamalardan bir netice alınması.Tılsım yapan medyumlar içinde etkili bağlama tılsımlarıiçin bağlantıya geçiniz. Bağlantıya geçmek amaçlı “İLETİŞİM”sayfasını okuyup bağlantıya geçiniz.