Ayırma Büyüsü Yapan medyum

Ayırma büyüsü genel mana da iki kişiyi birbirinden uzaklaştırmak, soğutmak ve bir daha birbirlerini görmeyi istemeyecekleri hale getirmek olarak tanımlanabilir. Kişilerin birlikte mutlu olamayacağını düşünen ailelerin oldukça sık başvurduğu büyülerden birisi olan ayırma büyüsü, bazı durumlarda da kişilerin içerisine girdiği çıkmazlardan onları kurtarabilmek için yapılabilmektedir. Bu tip büyüler dikkatlice yapılması gereken büyülerdir. Her büyünün yapımında yapan kişinin ruh durumu tehlikeye girebileceği için bu büyü riskli büyüler grubuna girmektedir. Bu büyünün güçlü etkilerinin olabilmesi için ayrılması istenen kişilerle ilgili çeşitli bilgilere ve o kişilere ait eşyalara ihtiyaç duyulabilir.

Özellikle kişilerin burçları ve resimleri ihtiyaç duyulacak malzemelerden birkaçıdır. Ayırma büyüsü çok çeşitli kişilere ve olaylara yapılabilir. Sevgilileri ve eşleri ayırma bunların en bilineni ve en çok uygulananıdır. Ancak eşi başka bir kadına gitmiş kişiler veya kocası kendisinden çok ailesiyle ilgilenen kişilerde bu tip büyülerden faydalanabilmektedirler. Eşinin kendisinden ayrılması içinde bu tip büyülere başvuranlar bulunmaktadır. Hangi konuda yapılacağına göre ayırma büyüleri de birçok çeşit ve usule ayrılmaktadır. Duaların kullanılabileceği ayırma büyüleri olduğu gibi güçlü kara büyülerle de kişileri ayırma yoluna gidilebilir. Böyle büyülerin kaşıklar yardımıyla yapılabilenleri olduğu gibi mezara gömülen ayırma büyüleri de vardır. Bu tip ayırma büyüleri en güçlü ayırma büyüleri grubuna girmektedir.

Profesyonel ve işini iyi bilen medyumlar tarafından yapılmayan ayırma büyüleri çok riskli hale gelebilmektedir. Her büyünün bir bedeli olabileceği göz önünde bulundurularak işinin ehli bir medyuma yaptırmadığınız her büyü tam tersi etki gösterebilir. Bu büyüye başvururken iyice düşünüp taşınılmalı ve son çare olarak bu büyü kullanılmalıdır. Kızgınlıkla ani bir kararla böyle bir büyünün yaptırılması geri dönülmez sonuçlar yaratabileceğinden, ayırma büyüsü yaptırırken kararınız konusunda netseniz bu büyüye başvurmanızı tavsiye ederim. Ayırma büyüsünün etki edebilmesi, büyünün türüne ve yapan medyumun ne kadar işinde usta olduğuna göre değişmektedir. Eğer eşiniz sizden aniden anlamsız bir şekilde uzaklaştıysa yaptığınız her hareket onu rahatsız eder hale geldiyse de muhtemelen bu büyü kendisine yapılmış demektir. Bu büyü tesir ettiğinde bu şekilde belirtiler göstermektedir.