Adet Kanı Büyüsü

Adet Kanı Büyüsü

adet kanı büyüsü

            Adet kanı büyüsü, aşık olunan kişiyi kendine bağlamak için yapılan, bilinen eski ve en etkili büyüdür. Bu büyü aslen kara büyü grubundadır ve kişinin iradesine tesir ederek düşünce ve davranışlarında değişiklik göstermesini sağlar.
Bu büyü kadınlar tarafından erkeklere yapılan türde bir büyüdür. Erkeği kadına bağlamakla kalmaz, aynı zamanda erkeği birlikte olduğu partnerinden ayırabilir. Bu büyü yüzünden birçok ilişkinin ve evliliğin bozulduğu bilinmektedir. Adet kanı büyüsü ismini, kadının regl kanının kullanılması sebebiyle almıştır. Asıl olay büyü yapan kadına ait, kadının vücudundan bir parçanın kullanılmasıdır. Adet kanı kullanılmasının nedeni ise adet kanının, dişiliğe ait özellikleri barındıran en etkili şey olmasından ileri gelmektedir. Kadına ait başka bir şey bu denli tesirli sonuç vermez.

     Adet Kanı Büyüsü Nasıl Yapılır?
       Her ne kadar halk arasında bu büyü adet kanının erkeğe yedirilmesi veya içirilmesi şeklinde bilinse de bu çok tercih edilen bir yöntem değildir. Adet kanını içirmek en son uygulamadır. Bu büyünün etkileri ve kime yapılacağı düzgün şekilde anlaşılarak yapılmalıdır. Gerekli işlemler uygulandıktan sonra bağlanmak istenen kişiye ulaştırılarak onun iradesine sahip olunur. Bu yüzden dikkatli olunması tavsiye edilir.
İlk olarak 1 çay kaşığı kadar adet kanı alınır. Kan adet başlangıcında veya sonunda alınabilir. Sonrasında 1 çay bardağı temiz su ve büyüyü yapan kişiye ait 1 tane saç teli alınır. Temiz suyu, saç telini ve adet kanını bir araya getirerek şu sözler söylenir:
”Adet kanı büyüsü, bana açılın bana, şu evrenin tütsüsü, dağılsın dört bir yana.
Karanlık bahtım artık sizinle aydınlansın, saç telim, suyum ve kanım beraber mayalansın.
İşte geldim huzura İsrafil üfle sura, artık bakma kusura, gönlüm de şifalansın.”
Bu kelimelerin malzemelere iki defa okunması gerekmektedir. Sonrasında saç telinin su içinde en dibe batması beklenir. Eğer saç teli en derine batmadıysa tekrar denenebilir.

Etkileri
Bu büyü, adet kanı erkeğin vücuduna girdiği andan itibaren tesirini göstermeye başlar. Tabii zaman zaman kişiden kişiye bu sürenin değişebileceğini ve etkisini göstermesinin birkaç hafta sürebileceğini de belirtmekte yarar var.
Adet kanı büyüsü yapılmış erkek, büyüyü yapan kişiye karşı şiddetli bir şekilde bağlılık duymaya başlar. Büyü, erkeğin gözünü kadınından başkasını göremeyecek hale getirir. Kadın ne isterse erkek de onu yapar ve erkeği kadına sımsıkı bağlar. Yani ilişkinin ipleri daima kadının elindedir.